Секретар Гојковић уручио пет службених возила и ултразвучни апарат Дому здравља у Бачкој Паланци ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 05 септембар 2017 13:38

Покрајински секретар за здравство доц. др Зоран Гојковић данас је Дому здравља „Др Младен Стојановић“ у Бачкој Паланци свечано уручио пет службених возила: два санитетска возила и три путничка возила, као и ултразвучни апарат за Службу за гинекологију.

„Овај пројекат вредан преко 20 милиона динара реализован је у координацији Министарства здравља, Републичког фонда за здравствено осигурање, Покрајинске владе и локалне самоуправе. Осим данас уручене опреме, Дом здравља „Др Младен Стојановић“ прибавио је и другу медицинску опрему, информатичку и осталу биротехничку опрему.

Такође, имао је и инфраструктурна улагања и радове на побољшање енергетске ефикасности на амбуланти у насељеном месту бачкопаланачке општине - Деспотову“, истакао је секретар Гојковић.

После дужег временског периода, ово је најозбиљније инвестиционо улагање Дома здравља „Др Младен Стојановић“ - здравствене установе према којој гравитира 55 хиљада грађана општине Бачка Паланка.