Отворен Четврти интернационални симпозијум нуклеарне медицине ПДФ Штампа Ел. пошта
петак, 03 март 2017 14:05

Покрајински секретар за здравство, Доц. др Зоран Гојковић поздравио је синоћ учеснике дводневног Четвртог интернационалног симпозијума нуклеарне медицине, који се одржава у Ректорату Универзитета у Новом Саду.

Симпозијум је намењен експертима из области нуклеарне медицине, са сврхом размене искустава и сагледавање актуелног стања и трендова у овој области.

Обраћајући се учесницима и отварајући симпозијум секретар Гојковић је истакао изузетан значај оваквих сусрета и видова сарадње, који окупљају еминентне стручњаке из области нуклеарне медицине.

Отварању симпозијума присуствовала је и проф. др Душица Ракић, заменик покрајинског секретара за високо образовање и научноистраживачку делатност, као и проф. др Снежана Бркић, декан Медицинског факултета Универзитета у Новом Саду, који је уједно и суорганизатор Четвртог интернационалног симпозијума нуклеарне медицине.